Urszula Jędrychowska-Buda

Właścicielka/Kosmetolog

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Skotniczna

Kosmetolog

Pewnie jesteś zmęczona, zabiegana. Życie codzienne i obowiązki domowe mogą nieźle zmęczyć. Chcesz odpocząć? Moje ciepłe dłonie czekają na ciebie. Czekają by cię odprężyć i zrelaksować, bo to właśnie ja Izabela-twój kosmetolog uwielbiam masować. Przyjdź a przekonasz się co to prawdziwy odpoczynek. Ten dzisiejszy smog jest fatalny, a jeszcze gorzej działa na twoją skórę. To okropne. A wiesz, znam kogoś kto może coś na to poradzić. To właśnie na zabiegach u mnie twoja skóra odżyje i będzie pełna blasku. Zaufaj mi a nie pożałujesz. Wiesz co jeszcze uwielbiam robić? Tak, to brwi. Chętnie je ufarbuję i wyreguluję jak tylko zechcesz.
Była bym zapomniała. No tak a stopy? Przecież nie można o nich zapomnieć. Nic nie działa na zmysły bardziej niż pięknie wyglądające stopy. Żegnajcie odciski, żegnajcie modzele. Przywitajcie się ze mną a już na pewno nie wrócą z powrotem na Twoje stopy.
Nie jestem pasywna. W moim zawodzie ciągłe szkolenia i szukanie nowości to podstawa. Chcesz się dowiedzieć w czym ostatnio się szkoliłam ?? Koniecznie musisz mnie odwiedzić
Twoja kosmetolog Izabela

 

Patrycja Stachura

Kosmetolog

Artystyczna dusza, perfekcjonizm i dążenie do zamierzonego celu- myślę że to najlepsze określenia mojej osoby. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach kosmetycznych. W pracy realizuje swoją pasję, a każdy przypadek traktuje bardzo indywidualnie. Uważam bowiem że skóra jest odbiciem tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego trzeba podejść do niej holistycznie. Chętnie podejmuje wyzwania i ciągle szukam nowych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii. Stawiam na naturalne piękno, dlatego dokładam wszelkich starań by każda wizyta zakończyła się uśmiechem na twarzy. Prywatnie jestem również pasjonatką muzyki i gram na skrzypcach dlatego poczucie estetyki nie jest mi obce.
Uważam że każda z nas jest piękna, lecz czasem po to piękno trzeba umieć sięgnąć.

                                           „Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.”
– Éric-Emmanuel Schmitt

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”
– Coco Channel