Uzuri powstało z potrzeby i pasji…
Uzuri (język suahili) oznacza piękno 🙂

Dlaczego z potrzeby? Wszystko zaczęło się jeszcze w liceum kiedy jak10997300_1616113708620570_5225540395671531605_o każda nastolatka przechodziłam przez problemy skórne typu trądzik… zmora, która zawstydza, wprawia w kompleksy i obniża poczucie własnej wartości u mnie atakowała również plecy. Eksperymenty jakie wówczas poczyniłam raz były udane, a za chwile okazywały się totalną klapą.
W liceum wybrałam profil biologiczno –chemiczny i raczej zawsze kręciły mnie te klimaty, natomiast aby poznać bardziej funkcjonowanie skóry wybrałam się na studia kosmetologiczne.

Pasja…tak zaczęła się przygoda z urodą, a kiedy już liźniemy tej wiedzy to tak naprawdę nie ma końca… Dziś dział
kosmetyki jest tak szeroki, że tak naprawdę można by było robić specjalizację w tej dziedzinie i zostać ekspertem z tego w czym czujemy się najlepiej i co robimy najlepiej. Ja próbowałam chyba wszystkiego, niestety nie wszystko jest dla mnie. Stylizacja paznokci to nie moja bajka choć zrobiłam liczne kursy ….poległam. Natomiast współpracuje z super dziewczynami z Dibelli, które z całą odpowiedzialnością polecam bo są  po prostu najlepsze.

Staram się robić to co umiem jak najlepiej i dbam o to aby moi klienci byli traktowani tak ja  bym sama tego wymagała. Będąc kosmetologiem muszę patrzeć holistycznie na każdego klienta ponieważ często zdarza się tak, że  klientki mają problemy skórne ale ich przyczyna nie jest tylko efektem złej pielęgnacji. Dlatego zbieram wywiad i staram się pomóc na tyle na ile pozwalają mi posiadane kosmetyki, narzędzia i  moje kwalifikacje. Zapraszam do świata UZURI na bezpłatne konsultacje i porady oraz na zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb skóry.

Urszula Jędrychowska-Buda